Hakkımızda

Firmamız 30 yılı aşan bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren metal işleme konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan firmamız; CNC Otomat, CNC Torna, Otomatik yardımcı makinelerle üretim yapmaktadır.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörler, Hava hortum rakorları, Hidrolik hortum rakorları, Mazot rakorları, Otomobil yedek parçaları, Doğalgaz bağlantı rakorları, Sulama sistemlerine ait dirsek ve ara bağlantı elamanları, Dekorasyon bağlantı parçaları, Klima,Tekstil, Elektrik ve Havalandırma sitemlerine ait muhtelif parçaları üretmekteyiz.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede talaşlı imalat sektöründe tanınmıştır. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Işık Otomat, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.

"CNC SEKTÖRÜNDE İLKEMİZ OLAN DOĞRULUK VE DÜRÜSTLÜKTEN ÖDÜN VERMEDEN MÜŞTERİLERİMİZİN BİZE GÖSTERMİŞ OLDUĞU İTİMAT VE GÜVENLE BU SEKTÖRDE IŞIK OTOMAT CNC OLMAYI BAŞARMIŞ OLMANIN HAKLI GURURUNU YAŞIYORUZ."

VİZYONUMUZ

Daha fazlasını sunmak; bizim için, hep bir adım ileride olmak, standart ve beklentileri aşmak, örnek olmak ve sektörde lider olmak konusundaki hedeflerimiz demektir.

logo

Murat Mah.Uluyol Cad. İşKent San.Sit.

D Blok No:187-188 Bayrampaşa / İstanbul / Türkiye

Tel: +90 212 614 36 50

E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.